Goog.cz > Půjčky online > SMS půjčka

SMS půjčky ihned přes mobil

Mobilní telefony používáme pro spoustu činností, jako je psaní SMS, telefonování, brouzdání po webu nebo stahování zajímavých aplikací. Proto se není čemu divit, že výdobytky moderní doby využily i poskytovatelé nebankovních půjček a všem klientům přináší SMS půjčky, které jednoduše vyřídíte ze svého mobilu nebo přes internet.

Vzrůstající limit SMS půjčky

SMS půjčky – to nejsou nijak horentní částky, přesto mohou významně pomoci, když hoří termín splatnosti složenky nebo potřebujete koupit nové věci do domácnosti. Pro začátek vám nebankovní společnosti půjčí méně jak 5 000 Kč, ale při včasném splácení se vám horní hranice postupně navýší až na 15 000 Kč. Jedná se nebankovní půjčku, kterou nazýváme také půjčkou před výplatou, vzhledem ke své krátké době splatnosti do jednoho měsíce.

První žádost přes internet

Chystáte se požádat o svou první SMS půjčku? Soukromí poskytovatelé vyžadují registraci na jejich internetových stránkách a vyplnění online formuláře. Teprve u dalších půjček můžete využít žádosti přes SMS a během několika minut se radovat z peněz na svém účtu.

Prodloužení splatnosti sms půjčky

Někoho může odradit krátká doba splatnosti 30 dní, ve výjimečných případech až 45 dní. Pokud se obáváte toho, že do jednoho měsíce neseženete peníze splátku, můžete využít za poplatek odložení doby splatnosti nebo splátkový kalendář, ale původně levnou půjčku to dost prodraží.

Vhodné pro žadatele s příjmem

SMS půjčky doporučujeme všem zájemcům s nízkým, avšak pravidelným příjmem, z něhož budou schopni půjčku vrátit. Tyto půjčky rychle pomohou s finančními problémy způsobenými mimořádnými situacemi, naopak nevhodné jsou pro dlouhodobá řešení kvůli vysoké roční procentuální sazbě nákladů. Vybrané společnosti příjem neprověřují.

Varianta bez registru

Pokud patříte k těm, kteří již záznam v registru mají a ostatní půjčky jsou pro vás neprůchodné, tento typ půjčky je vůči registrům tolerantní. Půjčka bez registru může být pro vás dostupná.

Podle čeho vybrat nebankovní sms půjčku?

Poskytovatelů SMS půjček je tolik, že se mezi nabídkami můžete ztrácet. Dobrou službu prokáží internetové srovnávače, které za vás porovnají dobu splatnosti, výši všech poplatků a úroků a ukáží vám akce společností, jako je první půjčka zdarma.


Vloženo: 3. 10. 2014

© 2019 www.goog.cz, SIALINI, All righsts reserved. | Kontakty |
Nejsme poskytovatelem půjček. Informační web o půjčkách.

Warning: include(/home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/_inc/cookies.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/Pujcky/_inc/pata2.inc.php on line 27 Warning: include(): Failed opening '/home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/_inc/cookies.inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/Pujcky/_inc/pata2.inc.php on line 27