Goog.cz > Půjčky online > Půjčka od soukromých osob

Proč půjčka od soukromých osob?

Nápomocnou ruku občas potřebuje každý z nás a obzvlášť to platí v situacích, když se dostaneme do finančních problémů. Jenže pro banky nebo nebankovní společnosti můžete být z nějakého důvodu rizikovým klientem a žádost o půjčku vám neschválí. Nemusíte ani v tomto okamžiku skládat hlavu do dlaní a rozprodávat majetek – rychlým řešením jsou půjčky od soukromých osob.

Půjčka bez podmínek za podpis směnky

Nebankovní půjčky sice kladou na žadatele minimální požadavky, ale půjčky od soukromých osob zašly mnohem dále. Investoři vám poskytnou peníze většinou bez potvrzení o příjmu a nerozhodují se podle toho, zda máte či nemáte záznam v registru dlužníků. Ctí vaše právo na soukromí a nepožadují ani výpis z běžného účtu nebo výplatní pásku. Investoři vám takto půjčí po podpisu směnky a za vyšší úrok, než je běžné u nebankovních společností.

Prověřujte a až poté důvěřujte

Bohatou nabídku půjček od soukromých osob naleznete na internetu a v různých inzertních novinách. Pokud jste se rozhodli pro konkrétního investora, zjistěte si o něm co nejvíce informací a jaké jsou zkušenosti jeho klientů. Jakmile o něm nenajdete ani zmínku nebo si přečtete špatné recenze, poohlédněte se raději po jiném.

P2P půjčky

Nemáte důvěru k inzertním serverům? Vyhledejte soukromého investora přes aukční portály s peer to peer (P2P) půjčkami. Jako žadatel o půjčku se zaregistrujete, vyplníte požadavky na půjčku a vyčkáte na nabídky investorů. K ničemu vás to nezavazujete a nabídky můžete přijmout nebo odmítnout. Právní úkony mezi oběma stranami včetně smluv zajišťuje provozovatel portálu.

Půjčky jako poslední záchrana

Půjčky od soukromých osob mohou být poslední šancí, jak se vyhnout hrozící exekuci a zbavit se starých závazků. Solidní investoři nepůjčují na základě zástavy nemovitosti, a tak se nemusíte obávat ztráty bydlení. Přesto se vyplatí jistá dávka opatrnosti a pečlivé prostudování smlouvy o půjčce.


Vloženo: 7. 9. 2014

© 2019 www.goog.cz, SIALINI, All righsts reserved. | Kontakty |
Nejsme poskytovatelem půjček. Informační web o půjčkách.

Warning: include(/home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/_inc/cookies.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/Pujcky/_inc/pata2.inc.php on line 27 Warning: include(): Failed opening '/home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/_inc/cookies.inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/Pujcky/_inc/pata2.inc.php on line 27