Goog.cz > Půjčky online > Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu

Jednou z prvních věcí, na kterou se většina poskytovatelů půjček zeptá je to, zda máte příjmy. Zajímá je nejen to jak jsou velké, ale jestli jsou pravidelné a zda máte zaměstnání na dobu neurčitou. Je to proto, že jistota pravidelných příjmu s optimálně zvolenou výši půjčky a vhodnou splátkou jsou základním předpokladem pro to, aby jste byli schopni půjčku snadno splácet a nedostali jste se do vážnějších problému. Ne všechny příjmy jsou však jednoduše prokazatelné, a tam kde vám je neuznají a půjčku zamítnou, jinde projdete.

Půjčka bez potvrzení pravidelného příjmu

Existují nebankovní společnosti, které chápou že otázka prokazatelných příjmů je složitější a posuzují vaši schopnost splácet celkově a individuálně. Banky mají požadavek na příjmy striktní. Připravte se však na to, že takovéto půjčky, které jsou k příjmům tolerantnější jsou také adekvátně dražší. Poskytují se v několika hladinách výše půjčky, od několik tisíc korun, až po statisíce, kde je však nutno zajistit půjčku nemovitostí. Půjčka bez doložení příjmu je řešením pro ty, kteří neuspějí v bance.

Nebankovní půjčky bez dokládání

Půjčku bez dokládání příjmu a bez registru nalezneme v nebankovním sektoru poskytovatelů. Nebankovní poskytovatelé mají jinak nastaveny scoringové parametry a tolerují více věcí než banky. Tato tolerance se pak přirozeně projeví formou vyšší úrokové sazby. Tedy půjčka je pak dražší než v bance, proto hledejte vždy konkrétní hodnotu RPSN, která vám o tom, jak je půjčka ve skutečnosti drahá včetně všech poplatků, poví nejvíce.


Vloženo: 3. 8. 2014

© 2019 www.goog.cz, SIALINI, All righsts reserved. | Kontakty |
Nejsme poskytovatelem půjček. Informační web o půjčkách.

Warning: include(/home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/_inc/cookies.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/Pujcky/_inc/pata2.inc.php on line 27 Warning: include(): Failed opening '/home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/_inc/cookies.inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/Pujcky/_inc/pata2.inc.php on line 27