Goog.cz > Půjčky online > Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou zajímavou alternativou k bankovním úvěrům a je podstatně snazší je získat. Za těmito půjčkami stojí soukromé společnosti, v jejichž nabídkách nechybí hned několik druhů půjček. Na jaké typy nebankovních půjček narazíte nejčastěji?

Lákavé nabídky půjček

Konkurence mezi nebankovními půjčkami je veliká a těží na tom hlavně klienti. Společnosti se předhánějí ve výši úročení, v půjčkách bez poplatků a v akčních bonusech za využívání jejich úvěrových produktů. Poskytovatelé často odpouští svým klientům platební hříchy z minulosti, nezajímají se o jejich příjmy a nepožadují od nich zástavu.

Malé nebankovní půjčky jsou nejdostupnější

Od nebankovních půjček klienti vyžadují rychlý schvalovací proces a pohodlné sjednání z domova. To na sto procent splňují krátkodobé nebankovní půjčky, na které můžete narazit pod názvem půjčky před výplatou, SMS půjčky, půjčky bez registru nebo půjčky bez potvrzení příjmu. Jejich společnou vlastností je krátkodobá splatnost do 30 dní a částka v řádech pár tisíc korun.

Prověřování u střednědobých nebankovních půjček

Bankovním spotřebitelským úvěrům šlapou úspěšně na paty střednědobé nebankovní půjčky se splatností až několika let. Ani u částek do 100 tisíc korun nemá soukromá společnost na žadatele přehnané nároky. Leckdy jí stačí čistý registr dlužníků a někdy potvrzení o příjmech, ať už se jedná o plat, důchod nebo sociální dávky.

Zástava nemovitosti u dlouhodobých půjček

Třetí kategorii nebankovních půjček tvoří dlouhodobé půjčky se zástavou nemovitosti a splatností až 30 let. Společnost vám vyplatí 50 až 70 % hodnoty zástavy, což představuje slušnou částku pro nákup nového automobilu, rozjezd podnikání nebo zaplacení starých závazků. Zastavená nemovitost je pro společnost dostatečnou zárukou, aby nenahlížela do registru dlužníků a nezkoumala příjmy.


Vloženo: 13. 2. 2014

© 2019 www.goog.cz, SIALINI, All righsts reserved. | Kontakty |
Nejsme poskytovatelem půjček. Informační web o půjčkách.

Warning: include(/home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/_inc/cookies.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/Pujcky/_inc/pata2.inc.php on line 27 Warning: include(): Failed opening '/home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/_inc/cookies.inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/domeny/goog.cz/web/subdomeny/www/Pujcky/_inc/pata2.inc.php on line 27